Papildoma informacija
Aš dirbu su:
Vestuvėmis
Dirbu per šventes
Aš esu Moteris
Turiu patirties tarp vienerių penkerių metų
Galiu atvykti pas klientą
Dirbu visame pasaulyje

GĖLĖS SU PRIESKONIU

50€ - 50€

Įvertinimas:
5(18)
Apie:
"GĖLĖS SU PRIESKONIU", įvairiausių progų ir renginių puošyba, kūrybiškiausiomis dekoravimo priemonėmis ir būdais“ - MES PAPUOŠIME JŪSŲ VIETĄ - KUR BEBŪTUMĖTE!
Ką reiškia „gėlės su prieskoniu“ ? Gintarės atsakymas: „Interpretuoti galima įvairiai ir iki begalybės. Tačiau atsakymas paprastas: esmė slypi smulkmenose. „Prieskonis“ gėlei – tai ne kaspinukas ar dailus vyniojamasis popierius. Tai visų pirma ir svarbiausia – emociniai, jausminiai dalykai, tokie kaip nuoširdumas, atidumas, pagarba, draugystė, artumo jausmas ir, žinoma, meilė“.
Gintarės tikslas ir siekis yra tiesiog suteikti žmonėms šilumą ir jaukumą. Jaukumą namams ir širdims: todėl moteris siūlo originalias, išskirtines, su išmone ir fantazija sukurtas interjero detales. Visiškai atsiribota nuo kičo ir pigių blizgučių – Gintarė kuria, dekoruoja, parduoda - tik tai, kas patinka jai pačiai: „Gal ir apsimokėtų, bet nei noriu, nei moku pataikauti masiniam skoniui. Labai norėčiau, kad žmonės į gėles, interjero elementus pradėtų žiūrėti su aistra ir polėkiu. Gėlėse slypi gyvybė, kurią derėtų vertinti su meile ir pagarba“.
Gėlių versle Gintarė – jau dešimtmetis. Juokaudama sako, kad pačiai auginti gėles – ne jai. „Šis mažas mano verslas – tai ir hobis, ir malonumas, ir meninė raiška. Man patinka, tiesiog organiškai būtina kurti. O gėlės – pati tobuliausia ir gražiausia medžiaga kūrybai. Niekada nebijau eksperimentuoti: taip gimsta netikėti, tačiau išjausti, išgryninti deriniai ir kompozicijos“.
gintare.bliuke@gmail.com
867717017
Vytauto 60, Ukmergė, Lietuva
Mano facebook facebook
Paslaugos:
Dailė.
Laisvi laikai:
Atsiliepimai:

Modestas Dalinkevicius

2022-02-02 12:12:19

Kaip faina!!

Ilgevičius (Vilnius)

2021-04-24 06:12:59

Geriausia iš Geriausiú! Tokio lygio puokščiú, skonio, talento ir dekoro nemačiau visoje Lietuvoje bei pasaulyje! Visiems rekomenduoju! Šis žmogus Talentas ir Artist!

Dariaus šeima

2020-11-25 21:58:50

Nepakartojama apipavidalintoja, rekomenduojame!

Daugiau atsiliepimų (15)